Bo chcieć, to móc!

Czas pandemii sparaliżował w instytucjach i organizacjach pracę z dziećmi. Jednak kto bardziej kreatywny, nie ma problemu z przygotowaniem interesującej i bezpiecznej oferty zająć. Także nasi strażacy, choć powołani do ratowania zdrowia i dobytku mieszkańców, z powodzeniem potrafią zagospodarować czas wolny dzieci i młodzieży. Oto jeden z przykładów. W okresie przedświątecznym nasze druhny przygotowują słodkie pierniki, które trafią do członków naszej Dziecięcej Drużyny Pożarniczej. Następnie nasi najmłodsi strażacy wspólnie z domownikami ozdobią słodkości lukrem i stworzą wyjątkowe piernikowe domki i inne świąteczne smakołyki. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przypadnie dzieciom do gustu i niebawem prześlą nam dziesiątki zdjęć prezentujących jak wspaniale bawią się tworząc bożonarodzeniowe słodkości. Życzymy powodzenia, a naszym druhnom dziękujemy za kreatywność, zaangażowanie i Waszą pracę społeczną. Bo chcieć, to móc.