Dary z Niemiec pojechały na Ukrainę.

Dary z Niemiec pojechały na Ukrainę 🇩🇪🚛🇵🇱🚛🇺🇦
Nasi druhowie, wsparci przy załadunku darów przez Hurtownię Spożywczą AGA Gdów ul. Obrytka👍 i Salon Meblowy LOTUS Gdów ul. Łapanowska👍 zapakowali na naczepę kilkanaście palet z pomocą od strażaków z niemieckiego Powiatu Schaumburg. Dary trafią do Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Życia we Lwowie (to uczelnia, która kształci przyszłych strażaków i specjalistów zajmujących się szeroko rozumianym bezpieczeństwem). W transporcie znalazły się wszystkim łóżka polowe wraz ze śpiworami i kocami, środki opatrunkowe i materiały medyczne (duże ilości bandaży, opasek uciskowych, opatrunków żelowych, chust trójkątnych, gazy wyjałowionej, opatrunków wyjałowionych, i inne materiały potrzebne do opatrywania ran, złamań, zwichnięć oraz innych urazów), odzież ochronna, a także żywność z długim terminem przydatności.