Gospodarcza sobota, pracowity poniedziałek.

Za nami długi weekend. Nasi strażacy jednak nie odpoczywali, ale pracowali społecznie.

Sobota była dniem gospodarczym. W tym czasie nasi druhowie rozpoczęli przygotowania do brukowania terenu za remizą OSP. W ramach oszczędności kostkę pozyskaliśmy „z odzysku”, a naszym zadaniem było przywiezienie jej i ułożenie w wyznaczonym miejscu. Teraz przed nami kolejne prace społeczne. Musimy odpowiednio przygotować teren i samodzielnie wybrukować. Wszystkim osobom zaangażowanym w sobotnią pracę dziękujemy i zapraszamy w kolejnych dniach. Pracy nie zabraknie, a każde ręce chętne do działania są mile widziane!

Z kolei w poniedziałek uczestniczyliśmy w zabezpieczeniu Orszaku Trzech Króli. Pogoda dopisała, dlatego uczestnicy chętnie przemaszerowali od Gminnej Hali Sportowej do Gdowskiego Betlejem.

I tak minął nam weekend. Podobno długi, podczas którego mieliśmy odpocząć.