Piątek, 30 stycznia 2015 r.
OSP Gdów na YouTube
Aktualności


Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy przede wszystkim, aby te Święta były spokojne, spędzone w rodzinnym gronie, a także życzymy pomyślności, uśmiechu na twarzy i wielu szczęśliwych chwil. Wszystkim strażakom życzymy tylu powrotów co wyjazdów

  Czytaj więcej...Wizyta strażaków z Brazylii.

W dniu wczorajszym naszą jednostkę odwiedziła delegacja strażaków Komendy Głównej Straży Pożarnej Dystryktu Federalnego Brazylii. Pięcioosobowa grupa przyjechała do Polski na zaproszenie Komendy Głównej Państwowej Straży w Pożarnej w Warszawie.

  Czytaj więcej...Najlepsi w Małopolsce!

Po ogromnym sukcesie naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej (Wyróżnienie w Konkursie „Najlepsi z Najlepszych” na wzorową młodzieżową drużynę pożarniczą i jej opiekuna) Ochotnicza Straż Pożarna w Gdowie została uznana za Najlepszą OSP w Województwie Małopolskim 2013 roku. Nagrodę główną wręczył druhom Marszałek Marek Sowa, który sprawował honorowy patronat nad konkursem.

  Czytaj więcej...Życzenia wielkanocne

Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego napełnią Wasze serca radością i nadzieją, aby wszelkie smutki i troski szybko odchodziły w zapomnienie. Niech świąteczny czas będzie pełen ciepła i spokoju. Zdrowia niezawodnego, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz Wszelkiej Pomyślności.

Życzy prezes Zbigniew Gumułka wraz z całym Zarządem OSP w Gdowie.

  Czytaj więcej...Rozdanie nagród w konkursie ,,Najlepsi z Najlepszych"

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Gdowa została wyróżniona w V edycji ogólnopolskiego konkursu "Najlepsi z Najlepszych" na wzorową MDP i jej opiekuna. Konkurs organizowany jest corocznie przez Związek OSP RP w Warszawie.

  Czytaj więcej...


1 z 2
STARSZE >>