Bilczyce. Trzy uszkodzone pojazdy, jedna osoba poszkodowana.

Trzy uszkodzone pojazdy, jedna osoba poszkodowana – to bilans wczorajszego zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Bilczycach.

Do zderzenia doszło po godz. 17:00 na DW 966. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży. Z naszej jednostki wyjechały dwa zastępy. Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu sytuacji przez Kierującego Działaniami okazało się, że w zdarzeniu brały udział trzy samochody – Renault, Seat oraz Ford. Dwa z nich znajdowały się poza drogą, natomiast jeden z pojazdów po zderzeniu zatrzymał się na jezdni. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Zadaniem strażaków było usunięcie z drogi uszkodzonego  auta oraz usunięcie skutków wypadku. Akcja trwała około 60 minut.