Gdów, Marszowice. Dwie kolizje na DW 967.

Wczoraj (28.02.2020) dwukrotnie byliśmy alarmowani do kolizji drogowych na DW 967. Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 10:30. Na skrzyżowaniu obwodnicy Gdowa z ul. Grzybowską doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia żadna z osób podróżująca pojazdami nie odniosła obrażeń. W akcji trwającej blisko 60 minut wziął udział jeden zastęp z naszej OSP, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Do kolejnej kolizji na DW 967 zostaliśmy zadysponowani o godzinie 22:41. Na drodze wojewódzkiej 967 w Marszowicach  zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Żaden z kierujących, nie wymagał pomocy medycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu skutków zdarzenia W działaniach brały udział dwa zastępy z naszej jednostki, JRG Wieliczka, OSP Marszowice oraz policja. Akcja trwała ponad godzinę. W tym czasie ruch odbywał się wahadłowo.