JENGA w wersji strażackiej. Ćwiczymy precyzję i dokładność

Tradycyjna JENGA to szalona gra towarzyska. Składa się z drewnianych klocków ułożonych w wieżę. Gracze na przemian wyciągają jeden klocek z dowolnego piętra wieży i kładą go na szczycie, uważając, by wieża się nie zawaliła. Każdy kolejny gracz ma trudniejsze zadanie, a wieża potrafi zachować równowagę nawet, gdy jest dwa razy wyższa niż na starcie! Emocje rosną w trakcie gry niesamowicie szybko, tym bardziej, jeżeli graczami są… strażacy, a sprzętem służącym do wyciągania klocków są…. nożyce. Właśnie tak nasi druhowie ćwiczyli ostatnio precyzję i dokładność, które są niezwykle cennymi umiejętnościami przy posługiwaniu się sprzętem hydraulicznym i pneumatycznym w czasie akcji ratowniczych. W sprytny, niecodzienny sposób łączymy przyjemne z pożytecznym