Tabliczki z numerami budynków.

Nasz prezes Zbigniew Gumułka zaprasza po tabliczki z numerami domów! Rozdaje je nie w boksie garażowym, ale w swoim biurze sołtysa na I piętrze budynku remizy OSP. Należy je samodzielnie zamocować na ogrodzeniu posesji lub ewentualnie na budynku w miejscu dobrze widocznym z ulicy.

Dzięki wprowadzeniu jednolitego oznakowania naszych posesji służby ratunkowe (pogotowie ratunkowe, straż pożarna czy policja), dla których łatwość identyfikacji adresów jest niezwykle ważna dla ratowania życia i zdrowia czy zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, nie powinny mieć problemów z odnalezieniem adresów. Tabliczki z numerami budynków ułatwią również pracę przedstawicielom firm dostarczających przesyłki do naszych domów. Ponadto, wpłynie to pozytywnie na poprawę wizerunku naszej miejscowości – wyjaśnia Zbigniew Gumułka. Oczywiście tabliczki są bezpłatne dla mieszkańców. Zostały sfinansowane ze środków pozostawionych do dyspozycji sołectwa – dodaje.

Tabliczki można odebrać osobiście w Biurze Sołtysa, które mieści się w budynku remizy OSP. Godziny otwarcia biura:

Do 28 lutego od godz. 8:15 – 10:00

2 – 16 marca od godz. 8:15 – 13:00

Po 16 marca od godz. 8:15 – 10:00

Kontakt telefoniczny do sołtysa: 505-505-236.

Przybywajcie po tabliczki i montujcie je na swoich ogrodzeniach! W ten sposób pomagacie służbom ratunkowym w szybkim dotarciu na interwencje, gdy potrzebujecie pomocy!