Trzy groźne zdarzenia na drogach.

Drugiej maja trzy razy nasi druhowie interweniowali przy zdarzeniach drogowych:

5:38 - czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych na granicy Bilczyc z Łazanami, w wyniku czego poszkodowane zostały 3 osoby (jedna z nich przetransportowana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego), na miejscu: OSP Gdów (dwa zastępy), OSP Bilczyce, JRG Wieliczka oraz Pogotowie Ratunkowe i Policja

10:39 kolizja drogowa w Gdowie (skrzyżowanie ul. Młyńskiej i Łapanowskiej), do usunięcia skutków i neutralizacji płynów ropopochodnych zostali wezwani: OSP Gdów (dwa zastępy), JRG Wieliczka oraz Policja

11:52 kolizja dwóch samochodów osobowych w Nieznanowicach (skrzyżowanie drogi wojewódzkiej i powiatowej), do działań zostali skierowani: OSP Gdów, OSP Pierzchów,OSP Nieznanowice, JRG Wieliczka oraz Pogotowie i Policja.