,, Bezpieczne Wakacje ‘’ w Gdowie!

5 czerwca br. w Gdowie na Zarabiu odbyło się wydarzenie pod hasłem ,, Bezpieczne Wakacje ‘’ oraz „Jednośladem bezpiecznie do celu ‘’ którego organizatorem był wójt gminy Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz IPA Kalwaria Zebrzydowska. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce.
Partnerami wydarzenia były: Gminna Rada Ruchu Drogowego w Gdowie, Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce, Grupa Motocyklowa Dąbrowa Tarnowska, Automobilklub Galicyjski, Kolekcja – Broń i Akcesoria 061, Ochotnicza Straż Pożarna w Gdowie, Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice Sekcja Gdów, Baca K1 – Thaiboxing & Kickboxing, Radwan Sport, X-TREM Park Wieliczka Grabówki, One Shot oraz Kopalnia Soli Wieliczka.
Podczas pikniku nasi druhowie przeprowadzili pokaz gaszenia pożaru auto, wycinaniu osoby uwięzionej przy pomocy urządzeń hydraulicznych oraz udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dodatkowo każdy chętny mógł wsiąść do naszych pojazdów bojowych i zobaczyć jak wyglądają pojazdy pożarnicze.