III Międzynarodowa Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych.

Liliana, Michał, Gosia, Maja, Wiktoria, Aleksander, Aleksander, Wojtek, Szymon, Emil, Leon, ich rodzice oraz opiekunowie zawitali w ubiegły weekend do Wieruszowa (województwo łódzkie) na III Międzynarodową Olimpiadę Dziecięcych Drużyn Pożarniczych, która odbywa się w tamtejszej miejscowości. Przypomnijmy, że w olimpiadzie wzięło udział 35 drużyn pożarniczych, z różnych stron Europy, ich członkami byli mali strażacy w wieku od 4 do 10 lat. Każda drużyna w trakcie Olimpiady wykonała przewidziane w regulaminie konkurencje, do których należały min.: sztafeta, musztra, ćwiczenie bojowe "na mokro", ćwiczenie bojowe "sikawka" a także brała udział w innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.