Najlepsze imprezy w Gdowie robią…. strażacy

Wprawdzie nasz Piknik Strażacki przeszedł już do historii, jednak emocje wciąż są gorące. Dzisiaj, mimo chłodnej pogody, frekwencja była świetna. Nie zawiedliście nas. Tłumy rodziców z dziećmi odpowiedziały na zaproszenie Ochotnicza Straż Pożarna Gdów i korzystały z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Było i coś dla ciała, i coś dla ducha. I dla dzieci, i dla dorosłych. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim strażakom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia.  Słowa wdzięczności kierujemy również do OSP Niepołomice i Ochotnicza Straż Pożarna w Ujeździe. Gdyby nie Wy, nie byłoby dmuchanego zamku dla dzieci i zabytkowych pojazdów strażackich. Ukłony kierujemy też w stronę DJ ZOBUL, który fantastycznie wszystko nagłośnił i wspaniale poprowadził. Na końcu podziękowania należą się Wam – wszystkim uczestnikom, którzy nie przestraszyli się chłodu i wzięli udział w naszym Pikniku. A nas cieszą Wasze opinie. Szczególnie ta, że najlepsze imprezy w Gdowie robią.... społecznie strażacy. Dziękujemy!