Nocne poszukiwania zaginionego w Bilczycach.

GBA - Man TGL 12.240

AUTOBUS - Ivego Mago

Wczoraj(7 lipca) około godziny 21:30 nasza jednostka została zadysponowana do pomocy policji w poszukiwaniach osoby zaginionej w miejscowości Bilczyce. Do akcji udaliśmy się dwoma zastępami. Na miejsce zostały zadysponowane również jednostki z Bilczyc, Liplasu, Marszowic, Winiar, Kunic, JRG Wieliczka oraz OSP Myślenice - Górne Przedmieście wraz z Myślenicką Grupą Poszukiwawczo - Ratowniczą z Psami, GPR... i Policja. Działania skupiły się na przeszukaniu określonych sektorów, w sumie było to około 200 hektarów. W wyniku prowadzonych czynności trwających około 6 godzin nie udało się odnaleźć zaginionej osoby. Ze względu na późną porę i wyczerpanie sprzętu oraz wyczerpanie fizyczne ratowników wraz z policją podjęto decyzje o zawieszeniu poszukiwań. Dzisiaj rano poszukiwanego mężczyznę odnalazł patrol policji. 30-latek został przewieziony do jednego ze szpitali w Krakowie.