Strażacka choinka dla Piotrka

Witajcie! Na wstępie dziękujemy jednostkom OSP z terenu Gminy Kłaj
za nominacje do tego jakże szlachetnego zadania. Oczywiście z przyjemnością jednostki z terenu

Gminy Gdów dołączyły się do akcji "Strażacka choinka dla Piotrka". Challenge polega na ustawieniu wozów z włączoną sygnalizacją alarmową w kształt świątecznej choinki, a następnie dobrowolne przekazanie środków pieniężnych na leczenie 32-letniego druha Piotrka z OSP Wola Filipowska ,który walczy z glejakiem. Na apel odpowiedziało 18 jednostek z terenu naszej gminy:
OSP Bilczyce
OSP Cichawa
OSP Fałkowice
Ochotnicza Straż Pożarna Gdów
OSP Klęczana
Osp Kunice
OSP Książnice
OSP Liplas
OSP Marszowice
OSP Niewiarów
Osp Niegowić
Osp Nieznanowice
OSP Pierzchów
OSP Szczytniki
OSP Stryszowa
OSP Wiatowice
OSP Wieniec
KSRG OSP Winiary
Bardzo dziękujemy Panu Janowi Maciuszek oraz Panu Michałowi Maciuszek za użyczenie i nagranie filmu dronem. A my z kolei do zadania nominujemy strażaków z sąsiedniej Gminy Biskupice.
Wszystkim jednostkom dziękujemy za poświęcony czas oraz wpłaty na leczenie druha Piotrka.
Zbiórka odbywa się za pośrednictwem Fundacji Onkologicznej Alivia, jeśli ktoś chciałby wspomóc Piotrka podajemy link do wpłat: https://skarbonka.alivia.org.pl/piotr-debski