Warsztaty dla małych konstruktorów pożarnictwa.

Szusowanie na nartach on-line? Raczej nie bardzo. Jazda na sankach przez internet? Też nie pasuje. Jednak jest szereg zajęć czy rozmaitych warsztatów, które w czasie obecnych ferii zimowych z powodzeniem można realizować. Ich autorzy bądź instruktorzy muszą mieć jedynie „otwartą” głowę i wykazać się odrobiną pomysłowości, szczyptą kreatywności, ale przede wszystkim garścią zaangażowania i chęci do działania. Szukaliśmy propozycji zajęć feryjnych dla dzieci w naszej okolicy, jednak na próżno. Dlatego strażacy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i sami wymyślili i zaproponowali…. warsztaty dla małych konstruktorów pożarnictwa. Nasi najmłodsi druhowie otrzymują komplety modeli obrazujących najpopularniejsze samochody marki Rosenbauer. W skład zestawu do samodzielnego złożenia wchodzą dwa samochody serii Compact Line (lekkie), samochód serii AT (średni), drabina mechaniczna oraz samochód lotniskowy serii Panther. Czekamy na zdjęcia prezentujące efekty pracy naszych małych konstruktorów, a strażakom – instruktorom dziękujemy za zorganizowanie aktywności feryjnych dzieciom i młodzieży. Bo chcieć, to móc.