Dziękujemy, że jesteście z nami!

W ubiegłym roku nasza jednostka pozyskała używany samochód osobowy marki Fiat Ducato. Dzięki pracy druhów oraz wsparciu sponsorów pojazd został dopasowany do po potrzeb Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i jest on przez nas samodzielnie utrzymywany. W tym miejscu należą się podziękowania dla sponsorów: Feliks Substelny, Szymon Substelny, Bartłomiej Salawa – Transport, Spedycja Stanisław Kasprzyk – sklep meblowy STILL Łukasz Piwowarczyk – Transport, Spedycja Kazimierz Kornecki – zakład stolarski Krzysztof Dudek – firma SAM TRANS Marcin Zabdyr, Tomasz Zabdyr, Adam Zabdyr Michał Świątko Firma Holly Paweł Świątko Robert Chwajoł firma Robbo Szczepan Trzupek firma KOP EKO Dariusz Kurzydym, Marek Kurzydym – firma AUTOBLACHEN Tadeusz Pijanowski – Lody u Tadka Dziękujemy!