Kolizja 3 samochodów na DW 967.

Około godziny 6:35 w dniu wczorajszym (21.06.2019) do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wieliczce wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DW 967 w miejscowości Marszowice. Do zdarzenia  z naszej jednostki udał się zastęp GBA. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu sytuacji okazało się, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Żadna z biorących udział w zdarzeniu osób nie wymagała pomocy medycznej. Działania przybyłych na miejsce jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów we wszystkich pojazdach oraz gazu w jednym z samochodów, sorpcji rozlanych płynów oraz usunięciu skutków zdarzenia. W działaniach trwających około godziny wzięły udział dwa zastępy straży oraz policja. Na czas działań ruch odbywał się wahadłowo.